Mitarbeiter - Klässbols Linneväveri

PERSONAL

Möt oss som jobbar här på Klässbols Linneväveri

ÄGARE & LEDNING


Andreas Johansson, VD och ägare på Klässbols Linneväveri

Andreas Johansson
VD / Ägare
0570-460185
andreas@klassbols.se
Ägare och kvalitetsansvarig på Klässbols Linneväveri

Cenita Johansson Åsen
Ägare / Kvalitetschef
0570-460185
cenita@klassbols.se
Stefan Johansson, vävmästare och ägare på Klässbols Linneväveri

Stefan Johansson
Ägare / Vävmästare
0570-460185
stefan@klassbols.se
John Johansson, vävmästare och ägare på Klässbols Linneväveri

John Johansson
Ägare / Vävare / Lean koordinator
0570-460185
john@klassbols.se
Dick Johansson, marknadschef & exportchef på Klässbols Linneväveri

Dick Johansson
Senior advisor / Styrelseledamot
0570-460185
dick@klassbols.se
Urban Johansson, vävmästare på Klässbols Linneväveri

Urban Johansson
Vävare / Mönsterkonstruktion
0570-460185
urban@klassbols.se

ADMINISTRATION


ÅSA BJÖRKQVIST ERIKSSON Ekonomi på Klässbols Linneväveri

Åsa Björqvist Eriksson
Ekonomi
0570-460185
asa@klassbols.se
Hans Stål säljare på Klässbols Linneväveri

Hans Stahl
Försäljningschef / lagledare
0570-460185
hans@klassbols.se
Sofia Högefjord order och kundservice på Klässbols Linneväveri

Sofia Högefjord
Kundservice / Order
0570-460185
sofia@klassbols.se
Linda Reinholdsson e-commerce/content manager på Klässbols Linneväveri

Linda Reinholdsson
E-commerce / Content manager
0570-460185
linda@klassbols.se

FÖRSÄLJNING & PRODUKTION


Irma Åsen butiksbiträde i Klässbol och kvalité på Klässbols Linneväveri

Irma Åsen
Butiksbiträde Klässbol / kvalité
0570-460185
info@klassbols.se
Lotta Sörensen butiksbiträde i Klässbol och sömmerska på Klässbols Linneväveri

Lotta Sörensen
Butiksbiträde Klässbol / sömmerska
0570-460185
info@klassbols.se

Klara Gardtman
Butiksbiträde Stockholm
08-612 31 00
stockholm@klassbols.se
Agnes i Stockholms butiken - Klassbols

Agnes Eriksson
Butiksbiträde Stockholm
08-612 31 00
stockholm@klassbols.se

PRODUKTION


Vaida, sömmerska på Klässbols Linneväveri

Vaida Šukytė-Stočkūniene
Sömmerska
0570-460185
info@klassbols.se
Carl-Erik vävare på Klässbols Linneväveri

Carl-Johan Lejrin
Vävare / Handvävare
0570-460185
info@klassbols.se
Maria sömmerska på Klässbols Linneväveri

Maria Brunzell
Kvalité / Konfektion
0570-460185
info@klassbols.se
Hanna Bredberg, produktutvecklare på Klässbols Linneväveri

Hanna Bredberg
Produkt- och produktionsutvecklare/Formgivare/Dekoratör
0570-460185
hanna@klassbols.se
marcus vaktmästare på Klässbols Linneväveri

Marcus Johansson
Reparatör / Fastighetsskötare
0570-460185
info@klassbols.se
Therese Henner, varpare på Klässbols Linneväveri

Therese Henner
Varpning
0570-460185
info@klassbols.se

Wählen Sie Ihre Währung